Politsei- ja piirivalvekolledž

Aiad Korda meeskond käis abiks Politsei- ja piirivalvekolledžis Murastes. Seekordseks sooviks oli vabastada piir, mis kuulub kadettide õppeprogrammi.

Vabariigi piir on identne piiriga, mis asetseb kolledži ümber. Meie ülesandeks oli puhastada objekt “piir” võsast ning puudest. Piirijoone pikkuseks mõõtsime pisut üle ühe kilomeetri.

Võsa, mida polnud juba lõigatuid aastaid, kasvas väga tihedalt. Juba enne tööde algust oli meile selge, et kasutusele tuleb võtta võsalõikamiseks mõeldud võsakettad ning saagimiseks, spetsiaalselt trimmeritele mõeldud saekettad. Töö sujus probleemideta. Peale võsalõikust saagisime eest puud, mis olid piiritsooni langenud ja koristasime suuremad oksad.

Kvaliteetse teenuse eest premeeriti meid uue tööga. Nimelt, sooviti et lõikaksime ettemärgitud kohta raja, kus tulevastel kadettidel oleks võimalik suvel joosta ning talvel suusatada. Raja pikkus oli pisut alla kilomeetri. Mõeldud tehtud, asusime asjakallale. Võsa mida polnud kunagi lõigatud oli väga metsistunud. Lisaks tuli saagida eest suuri puid, mis olid tormide tõttu langenud tulevasele terviserajale.

Kokkuvõtlikult kulus meil neli päeva ja rahul olid nii kliendid kui meie. Soovime Aiad Korda meeskonna poolt palju edukaid õppuseid ning treeninguid uuel terviserajal.

Vaata ka galeriid

Koostööpartnerid: